Znudzony łazienką w swoim mieszkaniu? Jeśli jesteś ograniczony przez najem lub budżet – spróbuj poniższych wskazówek, aby wywrzeć duży, ale zarazem tani wpływ na zmianę w łazience.

Jednym z najprostszych sposobów na wywarcie dramatycznego wpływu jest zmiana czegoś dużego. Znajdź zasłonę prysznicową w nowym kolorze, wzorze lub fakturze, aby natychmiast zaktualizować wygląd swojej łazienki.

Przenieś bałagan do szafki i skup się na funkcjonalnych i atrakcyjnych przedmiotach na blacie, takich jak mydło do rąk w szklanej butelce. Cięcie bałaganu sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało na bardziej wypolerowane i ułatwi ścieranie powierzchni pod koniec dnia.

Haczyki lub wieszaki na ubrania to łatwy sposób na dodanie stylu łazience i utrzymanie porządku podczas pobytu. Posiadanie miejsca do wieszania ręczników i szlafroków sprawia, że łazienka wydaje się niestandardowa i wygodna.

Sklepy organizacji charytatywnej i pchle targi stwarzają wspaniałe możliwości znalezienia lustra dla nowicjuszy w atrakcyjnej cenie.

Kwiaty sprawiają, że każda przestrzeń wygląda luksusowo. Połóż małą orchideę na blacie, aby Twoja łazienka wyglądała na kosztowną bez rozbijania banku.

Wiesz, jak dobrze jest iść do ładnego hotelu, w którym kosmetyki są ustawione w jednej linii, a suszarka do włosów jest zawsze starannie schowana w torbie ze sznurkiem? Zrób to w domu. Trudno przecenić satysfakcję z rzucania ośmioletnimi butelkami lakieru do paznokci podczas porządkowania szafek.

Dodanie małego stolika lub stojaka może pomieścić książkę lub lampkę wina podczas kąpieli.

Odzyskaj nieruchomości wokół wanny, zbierając wszystkie codzienne przybory toaletowe i zawieszając je w kabinie prysznicowej. Wygląda to już lepiej.