Drewniana mapa świata to doskonały dodatek, który nada ciekawego charakteru danemu pomieszczeniu. Podkreśli on zainteresowania osób, które kochają podróże, nieustannie wytyczają nowe cele wyjazdowe, ale świetnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych oraz młodzieżowych. 

Dlaczego warto mieć drewniane mapy świata w swoim domu?

Drewniana mapa świata https://www.sikorka.net/produkt/drewniana-mapa-swiata-dekoracja-na-sciane/ to idealna, wysoka jakość produktu, wspaniała dekoracja do niemal każdego pomieszczenia. Drewno jest trwałym, ponadczasowym surowcem, nigdy się nie znudzi. Dekoracje ścienne świetnie uzupełniają wnętrze, są ciekawym pomysłem na aranżację. Jednym, przemyślanym zakupem można całkowicie odmienić swoje wnętrze, nadać mu nowego charakteru. To także świetny pomysł na prezent dla osób, które kochają zwiedzać świat i lubują się w tego typu dodatkach. Pięknie prezentuje się w salonie, każdy może ją podziwiać, w korytarzu, czy w gabinecie. Dla kochających podróże, to interesujący, spersonalizowany dodatek, który podkreśla naturę domowników, zainteresowania. Dla dzieci oraz młodzieży drewniana mapa świata stanowi idealny element edukacyjny, z nią nauka będzie szybka i przyjemna. Mali odkrywcy chętniej będą zapoznawali się z geografią świata i zaspokajali swoją ciekawość. Podróżnicy mogą na zawieszonej mapie zaznaczać miejsca, w których już byli, co stanie się motywacją do kolejnych podróży oraz dumą ze spełnionych już marzeń podróżniczych.

Mapa świata – prosty sposób na ciekawy wygląd wnętrza

Mapę można dostosować do swoich potrzeb, w zależności od tego jakie meble oraz dodatki znajdują się w danym pomieszczeniu oraz jakiej on jest wielkości. Do wyboru są aż cztery kolory drewna – naturalny, dąb, orzech, a także heban. Do wyboru są trzy pakiety – M, L oraz XL. Także grubość można dostosować, a do wyboru jest 6mm oraz 12mm. W zestawie z drewnianą mapą można znaleźć: 7 większych elementów (kontynenty), a także 45 (wyspy), co istotne dołączona jest też instrukcja montażu drewnianej mapy świata. Drewniane mapy świata dostępne są w aż trzech wersjach językowych: polskim, angielskim oraz w niemieckim.

Czym charakteryzuje się drewniana mapa świata

Drewniana mapa świata to produkt wykonany handmade, co nadaje jej wyjątkowości. Świetnie sprawdzi się w różnych wnętrzach i stylach, za sprawą swojego ponadczasowego wyglądu. Mapę świata cechuje dobra jakość sklejki, z której jest ona wykonana. Możliwość wyboru koloru oraz rozmiaru sprawia, że idealnie wpisze się w stylistykę oraz rozmiar pomieszczenia. To świetna ozdoba na ścianę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Na stronie internetowej można również zamówić zestaw montażowy. W jego skład wchodzi: taśma malarska, nożyk oraz klej montażowy, bądź rzepy samoprzylepne.

Dodatki do drewnianych map

Chcąc uatrakcyjnić drewnianą mapę świata oraz jeszcze bardziej ją spersonalizować warto zapoznać się z ofertą dodatków. Wśród nich można znaleźć drewniane pinezki do oznaczania zwiedzonych miejsc, różę wiatrów, jak również podpisy do oceanów, symbole górskie i morskie, zwierzęta świata, symbole miast, a także środki lokomocji. Świetną opcją jest także możliwość zakupu próbników z kolorami map, by wybrać jak najbardziej pasującą do wnętrza oraz wizji.

Warto wybrać wysokiej jakości ozdobę czyli drewnianą mapę świata, która jest oryginalną dekoracją na ścianę, o zachwycającym wyglądzie. Wykonana ze świetnych materiałów, z dbałością o detale. Jest to świetny produkt. Otrzymując instrukcję montaż będzie prosty.