Niebanalne i oryginalne dekoracje domu stanowią spore wyzwanie. Odpowiednio dobrane nadają wnętrzom charakteru i uroku. Najszybszą i najtańszą zmianą dekoracji w domu jest wymiana kolorowych tekstyliów, na przykład dywanów, zasłon i poduszek ozdobnych. Coraz popularniejsze są ozdoby szklane. Wielkie lustra dodają optycznie przestrzeni i stanowią ciekawy element wystroju.

 

Panele szklane odpowiednio dobrane nadają się do każdego pomieszczenia. Możemy je zamontować zamiast tradycyjnych kafelków w łazience lub kuchni. Są bardzo praktyczne i łatwe w pielęgnacji, dzięki temu, że nie posiadają fug charakterystycznych dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Dodatkowo szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe i odporne na uderzenia i wysoką temperaturę.
Możemy wykorzystać dowolną kolorystykę panelu, co sprawi, że idealnie skomponuje się z resztą pomieszczenia tworząc harmonijną kompozycję.
Szklane panele do kuchni, łazienki czy innych pomieszczeń mogą być bardzo różnorodne pod względem grafiki, kolorystyki oraz klimatu. Możemy dobrać je idealnie do stylu pomieszczeń, dzięki temu zyskamy bardzo oryginalne i ciekawe wnętrze.