Nieprzyjemny zapach w toalecie lub jakimkolwiek innym pomieszczeniu w domu nie jest mile widziany przez nikogo. Ludzie szukają różnych rozwiązań na walkę z przykrym zapachem. W tym artykule przedstawimy Państwu dwa sposoby, a raczej dwa rodzaje odświeżaczy. Odświeżacze powietrza znane są światu już od bardzo dawna.

 

Do dzisiaj są bardzo popularne, ponieważ odznaczają się bardzo dużym działaniem z przykrymi zapachami. Przykre zapachy mogą prowadzić do tego, że poczujemy się źle lub będzie nam niedobrze. Odświeżacz powietrza w sprayu dostępny jest w większości sklepach. Może mieć bardzo różne rozmiary – od mniejszych, do większych butelek. Wygląda podobnie, jak dezodorant i korzysta się z niego podobnie, ale w dwóch różnych celach. Aby odświeżacz w sprayu spełnić swoją rolę należy go wstrząsną, skierować w górę i przycisnąć przycisk. Odświeżacz w kostce jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą używać odświeżacza w sprayu po każdej wizycie w toalecie.

 

Taki odświeżacz można także zakupić w większości sklepach z różnymi artykułami. Aby z niego skorzystać wystarczy ściągnąć nalepkę chroniącą i ułożyć go w jakimś stabilnym miejscu blisko toalety. Ten rodzaj odświeżaczy jest mniej lubiany, ponieważ wydobywający się z niego zapach nie jest zbyt mocny, jak w przypadku odświeżaczy w sprayu. Odświeżacze powietrza mają bardzo różne zapachy. Jeśli masz więc ulubiony zapach, to warto zobaczyć, czy jest dostępny odświeżacz o tym właśnie zapachu. Poza tradycyjnymi zapachami, jak np. kwiatowy – można spotkać się np. z zapachem egzotycznych owoców.