O nas | EcoLighting

O nas

 

 Oświetlenie LED Ecolighting


Firma ASTERA Ecolighting oferuje swoim Klientom profesjonalne oświetlenie LED. Zapewniamy Państwu dostęp do najnowocześniejszych i niezawodnych artykułów, które w najbliższym czasie mają szansę na całkowite zmonopolizowanie rynku. Jeśli zdecydują się Państwo na wybór naszej oferty, z pewnością możecie być pewni udanych zakupów oraz pełnej satysfakcji z nabytych towarów.

Więcej zalet na temat naszych produktów oraz technologii znajdziesz w PORADY.


Profesjonalne oświetlenie ledowe: żarówki LED, diodowe i energooszczędne
Wybierane głównie z uwagi na swoją wydajność, energooszczędność i niezawodność. W ofercie posiadamy lampy sufitowe, ścienne, biurkowe czy schodowe,  zewnętrzne, występujące w wielu rodzajach i zawsze w korzystnych cenach. Ecolighting to gwarancja właściwego wyboru!

Profesjonalne oświetlenie ledowe: żarówki LED, diodowe i energooszczędne Oferta dla klientów, którzy chcą uzyskać optymalne efekty w swoim domu. To artykuły różniące się między sobą mocą, wyglądem i ceną, co umożliwia podjęcie odpowiedniej decyzji. Prezentujemy oświetlenie sufitowe, łazienkowe i zewnętrzne, jak również nowoczesne i wyjątkowo praktyczne taśmy LED. Każdy produkt w sklepie Ecolighting to opłacalna inwestycja na wiele lat.
Jeśli nie wiesz jakie użyć źródło światła czy lampę, skorzystać możesz z naszego KALKULATORA.

 

 

Projektowanie


Jednym z naszych zadań jest również projektowanie oświetlenia i dostosowywanie go do najnowszych standardów oraz wymogów urbanistycznych i architektonicznych. W naszej pracy opieramy się na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu, jednocześnie starając się jak najpełniej spełnić oczekiwania Klienta.

Ze sprzętem oświetleniowym nierozerwalnie związane jest poprawne technicznie oraz uwarunkowane urbanistycznie i architektonicznie jego zastosowanie w tak zwanym procesie projektowym. Opanowaliśmy ten skomplikowany mechanizm w stopniu zadawalającym każdego Klienta.

Profesjonalne projektowanie oświetlenia wymaga wiedzy specjalistycznej z zakresu budownictwa, elektrotechniki a szerzej techniki świetlnej oraz instalacji elektrycznych, architektury i urbanistyki, ekonomii, ergonomii, ekologii oraz miernictwa.

Chcielibyśmy więc zapoznać Państwa z przygotowaną ofertą, dotyczącą projektowania elektrycznych systemów świetlnych, w skład której wchodzi zarówno stworzenie nowych jak i modernizacja istniejących instalacji oświetleniowych. Wykonujemy pomiary wstępne oraz kompleksową analizę ekonomiczną inwestycji, a także pomiary końcowe po realizacji oraz odbiór oświetlenia na potrzeby kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i Straży Pożarnej.


Wykonujemy projekty oświetleniowe:
- domów mieszkalnych,
- biur oraz instytucji użyteczności publicznych,
- hal magazynowych i przemysłowych,
- iluminacji obiektów architektonicznych,
- tworzenie masterplanów dla ulic, dzielnic oraz miast, w tym również planowanie oszczędności energetycznych poprzez bardziej efektywne zagospodarowanie przestrzenne strumienia świetlnego.

Na potrzeby klientów wykonać możemy profesjonalną prezentację przygotowanego projektu,  z pełną wizualizacją użytych opraw i źródeł światła, ukazującą zamierzony efekt świetlny.

firmyinstytucje użyteczności publicznych

 

archiluminacje

 

iluminacje obiektów sakralnychiluminacje obiektów sakralnych

 

masterplanymasterplany

 

 biurabiura, inwestycje prywatne

 

ilumiancje obiektówiluminacje obiektów zabytkowych

 
Montaż:

oferujemy również pełny montaż według przygotowanych projektów.


Realizując nasze projekty współpracujemy również z wiodącymi ośrodkami naukowo-badawczymi w kraju hołdując zasadzie, że najważniejszym elementem zespołu jest dobrze wykształcony czynnik ludzki.
 
 Zapraszamy do współpracy architektów, wykonawców, inwestorów.

 

 

Przykładowe metamorfozy obiektów:

PRZED PROJEKT WYKONANIE

1a 

1b

 1c

5a   5b 5c 

 

Zachęcamy również do zapoznania się w wykonanymi przez nas REALIZACJAMI.


Zapytaj o szczegóły:

projektowanie@ecolighting.pl
pawelg@ecolighting.pl
+48 52 340 42 24
kom +48 601 522 552

facebook